להצעה:
0559302138

תיקון תמי 4

אין דבר יותר מעצבן מהרגע שבו אנו רוצים למזוג לעצמנו מים קרים מהתמי 4 או להכין את כוס הקפה שלנו אבל להפתעתנו בר המים תמי 4 שלנו התקלקל.

אם גם אתם מחפשים טכנאי לתיקון תמי 4, הגעתם בדיוק למקום הנכון!

תוכלו להזמין את הטכנאי המקצועי, המנוסה והיעיל ביותר הפועל באיזור מגוריכם ומבצע תיקון איכותי עם חלקי חילוף אמינים באחריות מלאה על התיקון.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לחייג אלינו כבר עכשיו או להשאיר הודעה במספר 0559302138.

אנו מתחייבים לחזור אליכם במהירות עם מענה על כל השאלות וייעוץ מקצועי.

תיקון תמי 4 – מה זה אומר?

תמי 4 נחשב היום לאחד ממתקני המים האמינים והאיכותיים בישראל. לא סתם ישראלים רבים בוחרים אותו.

יחד עם זאת, כדי לתקן בר מים תמי 4 נדרש ידע מקצועי וניסיון בסוגי המכשירים של תמי, שכן המכשיר מאוד עדין ויש לו מאפיינים שאין לכל שאר המכשירים בשוק.

לכן, כאשר בוחרים טכנאי, חשוב שהוא יבין במכשיר וידע בדיוק מה עליו לעשות שלב אחר שלב.

תיקון מכשיר תמי 4 ישן בצבע לבן
תיקון מכשיר תמי 4 ישן בצבע לבן

תמי 4 תקלות נפוצות

ישנם כמה תקלות נפוצות למכשיר התמי 4 שברשותכם.

  1. המים הקרים לא יוצאים מהמכשיר. בדרך כלל נדרש איפוס ואז זה מסתדר או לבדוק את נורת ה- UV. לפעמים גם יש בעיה במערכת הקירור ואז מדובר במחסור בגז, סתימת גז או בתקלה בחיישן הטמפרטורה. אם איפסתם את המכשיר וזה לא הסתדר, כדאי לקרוא לטכנאי.
  2. המים לא יוצאים מהמכשיר בכלל – יש כמה גורמים שיכולים להוביל לאי יציאה של מים מהמכשיר. תקלה בברז עצמו, תקלה במיכל המים הקרים שגרמה למים לקפוא, תקלה בברז כניסת המים, או תקלה בתהליך כניסת המים. הרבה פעמים הוצאה של הפילטר ובדיקה האם שני הכניסות הן באותו גובה פותרת את הבעיה, אבל אם זה לא עזר, כנראה שיש צורך בטכנאי לתיקון תמי 4.
  3. המכשיר לא דולק – בדרך כלל מדובר בבעיה בספק הכוח או בפיוז שרוף.
  4. נזילה – נזילה בתמי 4 יכולה להיווצר מכמה סיבות: שסתום אל חוזר תקול או סוד, מיכל מים חמים נוזל או מנורת UV סדוק.

איך אפשר להזמין טכנאי למכשיר תמי 4?

כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנו נסייע לכם לבחור טכנאי שיגיע ישירות לביתכם או לבית העסק שלכם לתקן את התקלה כמה שיותר מהר, כדי ששוב תוכלו לשתות מים ממתקן התמי 4 שלכם צלולים ובריאים!

שאלות נפוצות על תיקון תמי 4

מה זה תקלה 8 בתמי 4?

תקלה 8 בתמי 4 בדרך כלל נובעת מבעיות בתרמוסטט או בגוף חימום. יש מצבים שגם בגלל שהמתג של החימום מאחור סגור, אפשר לנסות להעביר אותו למצב פתוח. אם עדיין ממשיכה התקלה יש להזמין טכנאי מומחה לתמי4.

מה זה תקלה 26 בתמי 4?

זה קורה במכשירי תמי 4 מדגם פרימו, לרוב בחיישן קור. אפשר להזמין אותנו לתיקון התקלה במכשיר.

האם אפשר להוסיף למכשיר תמי 4 רגיל מיכל co2?

לא. אין אפשרות להוסיף מיכל co2 למכשיר מים רגיל.

איך פותרים תקלה 3 בתמי 4?

בדרך כלל בתקלה מס3 התמי 4 מצפצף ומים קרים לא יוצאים. אפשר לנסות לרסט את המכשיר על ידי הוצאה של החשמל ל30 שניות ואז להחזיר. אם עדיין מופיעה התקלה, זה מעיד על בעיה בנורת UV שכנראה נשרפה ויש להחליפה.

איך פותרים תקלה 4 בתמי 4?

תקלה 4 בדרך כלל מעידה על בעיה במערכת הקירור בתמי4. יש גם מקרים שזה גם מעיד על בעיה בחיישן הטמפרטורה או בחוסר גז. במקרים כאלו לא תוכלו לפתור את הבעיה לבד, אז יש לפנות לטכנאי תמי 4 לטיפול בבעיה.

איך מתקנים תקלה מספר 2 בתמי 4

תקלה מספר 2 בתמי בדרך כלל מעידה על בעיה בקירור במכשיר. אפשר לנסות לבצע איפוס למכשיר על ידי הוצאה של החשמל ל30 שניות ואז להחזיר.

האם אפשר לתקן מכשיר תמי 4 שלא נדלק?

כן. ברוב המקרים שהמכשיר מסרב להידלק זה בגלל שהספק כוח הפסיק לעבוד או הנתיח הראשי שלו נשרף. לא מומלץ לנסות להחליף לבד בגלל המורכבות שבעבודה. תוכלו להזמין אותנו לתיקון התקלה, אצלנו הטכנאים מומחים ומיומנים במיוחד לתיקון בתקלות בתמי 4.