תיקון תמי 4

אין דבר יותר מעצבן מהרגע שבו אנו רוצים למזוג לעצמנו מים קרים מהתמי 4 או להכין את כוס הקפה שלנו אבל להפתעתנו בר המים תמי 4 שלנו התקלקל.

אם גם אתם מחפשים טכנאי לתיקון תמי 4, הגעתם בדיוק למקום הנכון! תוכלו להזמין את הטכנאי המקצועי, המנוסה והיעיל ביותר הפועל באיזור מגוריכם ומבצע תיקון איכותי עם חלקי חילוף אמינים באחריות מלאה על התיקון. 

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להשאיר את הפרטים שלכם בעמוד צור הקשר אצלנו באתר או ממש כאן בצד שמאל או להשאיר הודעה במספר 055-9302138. אנו מתחייבים לחזור אליכם במהירות עם מענה על כל השאלות וייעוץ מקצועי.  

תיקון תמי 4 - מה זה אומר?

תמי 4 נחשב היום לאחד ממתקני המים האמינים והאיכותיים בישראל. לא סתם ישראלים רבים בוחרים אותו. יחד עם זאת, כדי לתקן בר מים תמי 4 נדרש ידע מקצועי וניסיון בסוגי המכשירים של תמי, שכן המכשיר מאוד עדין ויש לו מאפיינים שאין לכל שאר המכשירים בשוק. לכן, כאשר בוחרים טכנאי, חשוב שהוא יבין במכשיר וידע בדיוק מה עליו לעשות שלב אחר שלב.

תמי 4 תקלות נפוצות

ישנם כמה תקלות נפוצות למכשיר התמי 4 שברשותכם.

  1. המים הקרים לא יוצאים מהמכשיר. בדרך כלל נדרש איפוס ואז זה מסתדר או לבדוק את נורת ה- UV. לפעמים גם יש בעיה במערכת הקירור ואז מדובר במחסור בגז, סתימת גז או בתקלה בחיישן הטמפרטורה. אם איפסתם את המכשיר וזה לא הסתדר, כדאי לקרוא לטכנאי.
  2. המים לא יוצאים מהמכשיר בכלל - יש כמה גורמים שיכולים להוביל לאי יציאה של מים מהמכשיר. תקלה בברז עצמו, תקלה במיכל המים הקרים שגרמה למים לקפוא, תקלה בברז כניסת המים, או תקלה בתהליך כניסת המים. הרבה פעמים הוצאה של הפילטר ובדיקה האם שני הכניסות הן באותו גובה פותרת את הבעיה, אבל אם זה לא עזר, כנראה שיש צורך בטכנאי לתיקון תמי
  3. המכשיר לא דולק - בדרך כלל מדובר בבעיה בספק הכוח או בפיוז שרוף.
  4. נזילה - נזילה בתמי 4 יכולה להיווצר מכמה סיבות: שסתום אל חוזר תקול או סוד, מיכל מים חמים נוזל או מנורת UV סדוק.

איך אפשר להזמין טכנאי למכשיר תמי 4?

כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנו נסייע לכם לבחור טכנאי שיגיע ישירות לביתכם או לבית העסק שלכם לתקן את התקלה כמה שיותר מהר, כדי ששוב תוכלו לשתות מים ממתקן התמי 4 שלכם צלולים ובריאים.


חייגו עכשיו: 0559302138

תיקון תמי 4 - שירות טכנאים בפריסה ארצית תיקון תמי 4 - שירות טכנאים בפריסה ארצית

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138