תיקון מתקני מים

תיקון מתקני מים מתייחס לכל סוגי התקלות בברי המים לרבות תיקון בר מים תמי 4, בר מים נגה, בר מים אושן בר, קליר בר, אטלנטיס בר, פיור בר, קולרים ומתקני מים מסיביים למוסדות ומקומות ציבוריים ועוד.

תיקון מתקני מים - איך בוחרים טכנאי?

ובכן, למרות שמדובר במכשירים שהם בדרך כלל אמינים, עדין כמו כל מכשיר חשמלי אחר, במיוחד כי מעורבים מים בתמונה, יש תקלות. לכן, כדאי לבחור טכנאי בר מים אשר קודם כל מכיר את המתקן שיש לכם בבית או בבית העסק, זה הכי חשוב. אמנם המתקנים השונים די דומים זה לזה, אבל לכל אחד יש את הניואנסים שלו.

בנוסף, חשוב לבחור בטכנאי מקצועי שזו העבודה שלו. עם מים וחשמל לא משחקים וזה דורש ידע, ניסיון והבנה.

תקלות נפוצות במתקני בר מים

התקלות הנפוצות ביותר ברוב המתקנים הן:

  • קצר חשמלי כאשר בר המים מחובר לחשמל.
  • מים חמים לא יוצאים מהמכשיר.
  • מים קרים לא יוצאים מהמכשיר.
  • לחצן הנעילה של המכשיר לא עובד.
  • יש נזילה מהמתקן עצמו.
  • טעם לוואי של המים.
  • אי אפשר להרתיח את המים.

לכל תקלה יש את הסיבות שלה וזה משתנה בין בר מים לבר מים. לכן, אם אתם לא מצליחים תוך זמן קצר לפתור את הבעיה בעצמכם בדרכים פשוטות, מומלץ מאוד לקרוא לטכנאי מיניבר מקצועי שיפתור לכם את כל הבעיות.

לפני שמתקינים בר מים - חשוב לדעת!

אם עדין לא רכשתם מתקן מים, כדאי להכיר את פעולות התחזוקה הדרושות כדי למנוע תקלות כמו למשל החלפת סנן אחת לתקופה, החלפת נורה אולטרא סגולה וכדומה. שימו לב לכל הפעולות והתהליכים שיש לבצע בהתאם להוראות היצרן ועשו זאת לפי ההמלצה, כל תוכלו להנות מהמכשיר שלכם לאורך זמן, ללא תקלות או בעיות.

רוצים לשמוע עוד מידע על תיקון והתקנה של ברי מים? הגעתם בדיוק למקום הנכון! באתר טופ מיניבר ריכזנו עבורכם טכנאים ומתקינים מכל רחבי הארץ הפועלים בפריסה ארצית ומבצעים שירות מקצועי, יעיל, יסודי ולא פחות חשוב הוגן במחיר.

הטכנאים שלנו מבצעים את כל סוגי התיקונים, מטפלים בכל התקלות ומבצעים תהליכי תחזוקה לכל סוגי המתקנים, הקולרים והמיני ברים בישראל. תוכלו להינות משירות מהיר, חלקי חילוף איכותיים ואחריות מלאה על התיקון או המכשיר אותו אתם רוכשים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצלצל אלינו או להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ואנחנו נשמח לחזור אליכם תוך זמן קצר.


חייגו עכשיו: 0559302138

תיקון מתקני מים מכל הסוגים במחירי ריצפה - שירות מהיר תיקון מתקני מים מכל הסוגים במחירי ריצפה - שירות מהיר

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138