תיקון מיניבר

המים החמים או הקרים לא יוצאים? יש נזילה מהמכשיר? זקוקים לשירות תיקון מיניבר? הגעתם בדיוק למקום הנכון! ריכזנו עבורכם טכנאים ומתקני מיניבר העובדים בפריסה ארצית ומעניקים שירות מקצועי, אמין, אדיב במחיר הוגן לצרכן. הכל כדי שתוך זמן קצר תוכלו לחזור לשתות שוב מים נקיים וצלולים ממש כמו שהייתם רגילים עד עכשיו. הטכנאים שלנו מבצעים תיקון לכל סוגי המכשירים והמינברים שיש היום בשוק בישראל כולל החלפה של חלקי חילוף בהתאם לצורך ובאחריות מלאה.

תיקון מיניבר - איך תדעו שאתם זקוקים לשירות של טכנאי?

לא תמיד יש צורך בטכנאי מיניבר ויש מצבים בהם אנו יכולים לפתור את הבעיה בעצמנו. בנוסף, לכל מיניבר יש כמובן את התקלות שלו אבל באופן כללי, יש כמה תקלות שחוזרות על עצמן בכל המכשירים. למשל, הרבה פעמים אנשים נתקלים עם מצב שבו המיני בר לא מוציא מים חמים או קרים או שהבר מים נוזל.

תקלה נפוצה נוספת קשורה לזרם המים, כלומר פתאום יוצא זרם חלש שלא מתאים לצריכה הביתית. לפעמים המיניבר מרעיש, גורם לקצר חשמלי או שפשוט יש צורך להחליף את המסנן. בכל מקרה שלא יהיה, מומלץ לקרוא לטכנאי מוסמך כדי שהתיקון יעשה על הצד הטוב ביותר ובצורה מקצועית. חשוב לבחור בטכנאי מקצועי אשר יודע לתקן באופן ספציפי את המיניבר שיש לכם בבית או בבית העסק, מחזיק בחלקי החילוף המתאימים ומעניק אחריות מלאה על התיקון. ברי מים הנפוצים בארצנו הקטנה הם ברי המים של חברת תמי 4. למכשירי תמי 4 יש תכונות מיוחדות והמכניקה והאלקטרוניקה שלהם שונה מאוד מהמיניברים של חברות אחרות, לפיכך, בשביל לתקן מכשיר תמי 4 יש צורך בטכנאי שמבין ספציפית במכשירי תמי 4.

תחזוקה נכונה - איך תשמרו על המיניבר שלכם?

כמו כל מכשיר אחר שיש בבית, גם על המיניבר שלנו כדאי לשמור ולבצע מספר פעולות תחזוקה שישמרו עליו וימנעו תקלות לעתים תכופות. למשל, חשוב לנטרל את האבנית והלכלוך. בנוסף, יש להקפיד ולהחליף את המסנן בהתאם להוראות היצרן. אחת למספר חודשים יש לנקות ולחטא את מיכל המים ולהשאיר את פתחי האוורור של המתקן נקיים ומאווררים. חשוב להקפיד שהמתקן מונח על משטח ישר, יציב, מוצל ויבש. פעולות אלה יסייעו לשמור על המתקן לאורך זמן.

זקוקים לטכנאי לתיקון מיניבר?

הרי כבר התרגלתם שיש לכם מים קרים, רותחים או מים בטמפרטורת החדר למגוון הצרכים שלכם בין אם זה שתיית מים, הכנת קפה ותה, בקבוקי חלב ושוקו לילדים, מילוי בקבוקים ועוד. כעת, יש תקלה ואתם לא יכולים להשתמש במיני בר כמו שהתרגלתם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או לצלצל אלינו ואנו נשמח לענות לכם על כל השאלות ולסייע לכם להזמין טכנאי בהתאם לאזור הגיאוגרפי שבו אתם נמצאים.


חייגו עכשיו: 0559302138

תיקון מיניבר מקצועי לכל סוגי המכשירים תיקון מיניבר מקצועי לכל סוגי המכשירים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138