תיקון בר מים

בר המים לא עובד כתמול שלשום? זקוקים לתיקון בר מים? מצוין! דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר ולהנות משירות תיקון מקצועי, יעיל ואדיב בהתאם לאזור מגוריכם. ריכזנו עבורכם מגוון רחב של טכנאי ברי מים המספקים חלפים מקוריים לברי המים המבוקשים ביותר בקרב הישראלים.

תיקון בר מים - מתי זה נדרש?

ובכן, בעוד יש מקרים בהם אנו יכולים לטפל בבר המים בעצמנו בשל תקלה פשוטה, במצבים מורכבים יותר, בהחלט נדרש טכנאי בר מים מקצועי, מנוסה ומיומן. הנה כמה מהתקלות הנפוצות ביותר בברי מים.

  1. המים פשוט לא זורמים מבר המים - כאשר המים לא יוצאים כמו שצריך או בכלל, כנראה שמדובר בתקלה כתוצאה מבעיה במערכת החשמל. למשל, השקע לא תקין או שהבא לא מחובר לצנרת המים. במידה ובדקתם את שתי האופציות הללו ועדין אין מים במתקן המיניבר, פנו לטכנאי.
  2. נזילה של מים - במצב בו הצינור הראשי לא עובד כמו צריך, יכולה להיווצר נזילה. הנזילה יכולה להיווצר או מהמתקן עצמו או ממיכל המילוי. במצב של נזילת מים, יש צורך בטכנאי בר מים שיאתר את מקור הנזילה ויתקן את הגורם לה.
  3. רק המים החמים או הקרים לא יוצאים מהמתקן - כאשר המים הקרים לא יוצאים, לרוב מדובר בתקלה במפסק החימום. פעמים רבות כאשר מחכים כמה דקות אחרי ההדלקה של המפסק, המים חוזרים לזרום. אם לא, צריך טכנאי. במקרה של מים קרים שלא יוצאים, כנראה שהמתקן מים עבר למצב חיסכון ואז צריך שוב להמתין כמה דקות ולנסות שוב. אם זה לא עבד, יש תקלה במכשיר ואז צריך טכנאי לתיקון מתקני מים מקצועי שמבין בכל סוגי המכשירים הקיימים בארץ.
  4. תקלה בפילטר - תפקידו של הפילטר הוא לסנן את המים מאבנית, מתכות, ברזל ושאר לכלוך וזה גם היתרון המרכזי של השימוש בבר מים. אם הפילטר לא עובד כמו שצריך, אתם לא שותים מים נקיים. במקרה כזה, או שצריך לשטוף את הפילטר ולנקות אותו, או שצריך לפנות לטכנאי, זאת במידה וטעם המים לא משתפר אחרי פעולת תחזוקה פשוטה.
  5. תקלות נוספות - במתקן המים חלקים נוספים כמו מנורת לד, מיקרופילטר, מקטין לחץ ועוד. ברגע שאחד מהחלקים הללו לא עובד כמו שצריך, יש לקרוא לטכנאי. יש גם מקרים בהם מסך המגע של המתקן לא עובד כמו שצריך.

לסיכום, כדי להנות ממים טריים, נקיים ואיכותיים לאורך כל השנה, צריך לתחזק את מתקן המיניבר לפי הוראות היצרן ובמידה ויש תקלה, לקרוא לטכנאי מומחה בתחום ברי המים.

איך אפשר להזמין שירות תיקונים למיניבר?

תוכלו ליצור קשר איתנו עוד היום או להשאיר הודעה עם פרטים מדויקים ונחזור אליכם לקבוע שעה להגיע לתקן לכם את המיניבר. מתקנים את כל סוגי המיניברים כולל מכשירים של תמי 4 עם תקלות שונות.


חייגו עכשיו: 0559302138

תיקון בר מים מקצועי לכל סוגי המכשירים במחירים נמוכים במיוחד תיקון בר מים מקצועי לכל סוגי המכשירים במחירים נמוכים במיוחד

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138