קניית מיני בר

מזל טוב! החלטתם לשדרג את איכות החיים שלכם ולבצע קניית מיני בר. אין ספק כי מדובר בהחלטה מעולה, עוד זמן קצר תוכלו להנות ממים טריים, נקיים ומסוננים לאורך כל ימות השנה, לשתות את כוס הקפה שלכם מבלי לחכות לקומקום שירתח ולארח הרבה יותר בקלות. בפוסט הבא נסייע לכם להבין איך קונים מיני בר ועל מה חשוב לשים דגש בתהליך הקניה.

קניית מיני בר - תו תקן זה חובה

כמו כל מוצר אחר שאנחנו רוכשים הביתה לשימוש יומיומי, גם קניה של מיני בר מחייבת אותנו לבדוק שהמכשיר מחזיק בתו תקן. תו תקן בעצם נועד לוודא שהמוצר בו אנו עושים שימוש הינו בטיחותי למשתמש וכי המים שנשתה אכן איכותיים ועוברים תהליך סינון קפדני. קיימים כמה סוגים של תווי תקן.

  1. תו תקן 1505 - תקו תקן ישראלי של מכון התקנים המגדיר את דרישות לסינון וטיהור מי שתיה. התקן בעצם מעיד על כך שהמכשיר ברמה גבוהה ועומד בתהליך הסינון הרצוי במתקני המים בישראל.
  2. תו תקן NSF - מדובר בתו תקן אמריקאי אשר בודק את רמת הבטיחות של המוצר בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים בתחום המזון והמשקאות. תו תקן זה מעיד על החשיבות לבריאות הציבור ואיכות הסביבה כאשר הקריטריונים שלו מעודכנים על ידי ארגון המזון והתרופות בארצות הברית - ה-FDA.

אחריות מלאה על בר המים

עליכם לוודא שהמיני בר שאתם רוכשים מגיע עם אחריות מלאה על המוצר. שימו לב שאתם קוראים את כל האותיות הקטנות וכי האחריות תקפה לשנה לפחות.

סוג הסינון שהמים עוברים

לפני שאתם בוחרים מיני בר, בדקו איך מתבצע הסינון. האם על ידי נורת UV וסנן של פחם, או בדרך אחרת. שאלו כמה זמן יש להחליף את המסנן וכמה הוא עולה במידה ויש צורך בהחלפה.

קבלת שירות עבור תיקון המכשיר

לפני שאתם מחליטים איפה אתם רוכשים את המיניבר שלכם, וודאו האם אתם זכאים לשירות במידה ומשהו קורה בתקופה הראשונה. והאם השירות הוא עד בית הלקוח, או במעבדה.

להבין את הצרכים ביתיים ואז לקנות בר מים

גם בהיבט של שתיית מים, לכל בית יש את הצרכים שלו. למשל, בבית בו גדלים ילדים קטנים, חשוב לבחור במיני בר שיש בו אופציית נעילה כדי שחס וחלילה לא יקרה אסון. בנוסף, במידה והמטבח שלכם קטן ואין הרבה מקום על השיש, שווה לבחור במיניבר קומפקטי שלא תופס הרבה מקום. דבר נוסף שכדאי להתחשב בו הוא במידה ואתם שומרים שבת, שווה לבחור במיני בר שמאפשר להיערך בהתאם לצריכת מים גם בשבת בכמות מספקת.

כמה עולה לקנות מיניבר?

עולם המיניברים הוא די גדול ומורכב מאחר שיש המון סוגי ברי מים שונים עם הרבה הבדלים באיך שהם עובדים, בכמות מים שהם יכולים להכיל בקרים ובחמים ועוד משתנים חשובים. לפיכך חשוב לבדוק קודם כל את הצרכים של הבית ואז לפי זה לבחור את המיניבר המתאים. לקבלת ייעוץ חינם תוכלו לפנות אלינו ונתאים לכם את המיניבר הנכון עבורכם. צלצלו אלינו עוד היום!


חייגו עכשיו: 0559302138

קניית מיני בר כל הסוגים במכירים זולים כולל יד שנייה קניית מיני בר כל הסוגים במכירים זולים כולל יד שנייה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138