מתקין תמי 4

מזל טוב! הגיע אליכם הביתה בר מים של תמי 4 שקניתם באתר יד2? אתם ככל הנראה זקוקים למתקין תמי 4. מעתה, החיים שלכם צפויים להשתנות, שכן למתקן תמי 4 יש מגוון רחב של יתרונות. ראשית כל, מהרגע שתזמינו לביתכם מתקין תמי 4, כבר לא תצטרכו יותר לרכוש בקבוקי מים כבדים שתופסים המון מקום אחסון במטבח שלכם.

שנית כל, אתם, בני ביתכם והאורחים שמגיעים אליכם - כולם יוכלו להנות משתיית מים שעוברים תהליך סינון וטיהור. מים נקיים מכימיקלים, רעלים, מתכות ולכלוך. בואו לא נשכח. בממוצע אדם שותה בין 8-12 כוסות מים ביום ולכן כדאי להקפיד על מים באיכות גבוהה.

מתקין תמי 4 - תהליך ההתקנה

תהליך ההתקנה הינו מהיר יחסית ותוך שעה בערך מרגע שהמתקין מגיע לביתכם, בר המים תמי 4 כבר יעבוד בשוטף. תוכלו להנות ממים קרים, מים בטמפרטורת החדר ומים רותחים. בנוסף, המכשיר מצויד בנעילה אוטומטית, כך שאם יש לכם ילדים קטנים, אין לכם מה לדאוג. לא תהיה להם גישה למים החמים.

באילו מקרים נזדקק לטכנאי או מתקין תמי 4?

  1. כאשר המכשיר שלנו מקולקל מכל מיני סיבות כמו תקלה במסנן או בנורה, המים הקרים לא זורמים או המים החמים לא יוצאים רתוחים ועוד…
  2. כאשר קיבלנו מכשיר במתנה מחבר, סבא וסבתא או מההורים ואין לנו מושג איך לחבר את המכשיר בעצמנו.

מתקין תמי 4 - כדאי לדעת!

מומלץ לבחור בטכנאי מקצוע המתמחה בהתקנה של תמי 4. דרך האתר שלנו, נוכל לסייע לכם טכנאי מקצוען במחיר הוגן בהתאם לאזור המגורים שלכם, תוך זמן קצר.

איך מתבצע תהליך התקנת המכשיר?

הדבר הכי חשוב הוא שההתקנה תתבצע כמו שצריך. נקודת ההזנה של המים יכולה להיות או מעל השיש או מתחת לשיש. במידה והיא נמצאת מעל השיש, החיבור מאוד קצר ופשוט. לעומת זאת, במידה והנקודה מתחת לשיש, יש צורך לקדוח חור בשיש כדי שצינור המים יגיע אל המכשיר. במצב זה מומלץ מאוד שלא לבצע את ההתקנה בעצמכם ולהזמין אדם מקצועי. לאחר שתבוצע פעולת הקידוח, יחבר המתקין את הצינור לברז ממנו המים מוזנים. לפעמים יש צורך להעביר את הצינור בשיש ורק אז דרך הארון. לאחר מכן צריך לבצע חיתוך של הצנור באופן מדויק כדי למנוע נזילות.

לסיכום, יתרונות בהתקנת תמי 4:

  1. נוח וקל לשימוש.
  2. אסתטי ובעל מראה אלגנטי המתאים למטבח המודרני הישראלי.
  3. בטיחותי לילדים.
  4. אמין.
  5. מספק מים טהורים ונקיים לאורך כל השנה.

קבלת הצעה להתקנת המיניבר

לקבלת הצעה משתלמתם להתקנת מיניבר התמי 4 שברשותכם, פנו אלינו עוד היום ותקבלו מחיר נמוך ומשתלם להתקנה. מתעסקים עם כל סוגי המיניברים של תמי 4, גם הישנים.


חייגו עכשיו: 0559302138

מתקין תמי 4 לכל סוגי המכשירים מתקין תמי 4 לכל סוגי המכשירים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138