להצעה:
0559302138

מטהר מים

מטהר מים הוא בעצם מערכת תת כיורית הכוללת בתוכה כמה מסננים פעילים שמסייעת להריח כימיקלים, כלור, ריחות לא נעימים וטעמי לוואי.

מטהר מים מאפשר לנו להנות משתיית מים נקיים לאורך כל ימות השנה מבלי לרכוש בכל פעם בקבוקי מים מינרליים, אשר לא רק נחשבים לכבדים מאוד ואף תופסים לנו מקום רב, אלא גם מוגדרים כהוצאה חודשית לא מבוטלת.

בהשקעה חד פעמית של רכישת מטהר מקצועי ואיכותי, אפשר לחסוך את כל ההתעסקות של רכישת מים מינרלים ולהנות ממים נקיים ובריאים לשתייה.

מטהר מים - איך זה עובד?

ובכן, יש כמה אמצעים לטיהור מים:

  1. מטהר סנן מכאני - מסנן זה מסייע למנוע מעבר של חלקיקים וכך מאפשר זרימת מים תקינה. את המטהר ניתן להתקין בנקודה הראשית שבה המים יוצאים, ממש בסמוך לשעון המים או לחלופין על ברז מסוים. החיסרון של סנן זה הוא בכך שאינו מקטין את כמות האבנית ולכן יש צורך להחליף אותם אחת למספר חודשים.
  2. סינון מים בעזרת פחם - פחם פעיל בתוך המסנן מסייע לשפר את הטעם ואת הריח של המים. הוא מנקה את המים מכל מיני תרכובות אורגניות, כלור ולכלוך אבל אין לא השפעה על מינרלים או מתכות.
  3. טיהור מים בשיטת אוסמוזה הפוכה- מדובר בשיטה הטובה והמתקדמת ביותר לטיהור מים. המערכת פועלת בעזרת ממברנה שמסייעת למים לעבור בצורה חלקה. ממבנה זו מכילה מסנן פחם ומסנן מכני, כך יש ניקוי של מים ממתכות, חומרים אורגניים, כלור ועוד.

איך מחברים את מטהרי המים?

ובכן, יש כל מיני שיטות לבצע חיבור של המערכות.

חלק מהן מתחברות אל מקור המים של כל הבית או הדירה, כלומר ישירות לשעון המים.

מערכות אחרות מתחברות רק לברז הראשי ונמצאות במצב של לחץ קבוע של רשת המים.

כלומר רק בברז ספציפי המיועד לשתייה, אפשר להנות מהמערכת הזו.

יש מערכות שמחוברות לפיה של הברז ואינן פוגעות בלחץ המים או מערכות שבכלל לא מחוברות לשום מקור מים, סוג של קנקן שיודע איך לנקות את המים מהלכלוך.

ומה זה מערכות לטיהור מים?

מדובר בעצם במערכת שמורכבת מכמה מסננים. לכל מסנן יש את התפקיד שלו.

את המערכת הזו אפשר להתקין ישירות על ברז ספציפי או  כמסנן ראשי לכל הבית על הצינור הראשי.

לפני שבוחרים מטהר מים או מערכת לסינון מים, מומלץ להיעזר במומחה שידע להתאים לצרכים שלכם את המערכת האופטימלית.

כמה יעלה לי מערכת לטיהור מים?

בחירה של מערכת לטיהור מים היא לא כזאת פשוטה, היא מאוד תלויה בהרבה מאפיינים.

לכן, בשביל לקבלת הצעת מחיר מסודרת עבור מכשיר שמתאים לכם בדיוק, פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל ייעוץ חינם ללא תשלום במחירים נמוכים במיוחד!

שאלות נפוצות על מטהר מים

כמה עולה סנן של תמי 4?

מסנן מים של תמי 4 עולה בסביבות 150-350 ₪ ויש לבדוק אם צריך להחליף גם נורה.

איזה סוגי מסננים יש?

בשוק הישראלי ישנם מגוון סוגים של מסנני מים. חשוב לציין שרוב המסננים שמשווקים בישראל לא כולם מאושרים במשרד הבריאות לכן חשוב לשאול את היבואן או החברה אם זה עומד בתקן הישראלי.

איזה מסננים הכי טובים למיני בר?

תלוי ברמת איכות המים tdf (בדיקה של רמת המליחות במים). אם זה מראה בן 150-200 מספיק פילטר אחד פשוט שמסנן טעמי לוואי. אם רמת tdf יותר 200 אז פילטר אחד לא יעזור וייתכן ונצטרך להתקין כמה פילטרים או להתקין מערכת אוסמוזה הפוכה.