להצעה:
0559302138

טכנאי מתקני מים

מהם המקרים בהם אנו זקוקים לטכנאי מתקני מים? איך תדעו האם אתם יכולים לתקן את התקלה בעצמכם או זקוקים לשירות חיצוני?

המאמר הבא בא לעשות לכם קצת סדר בבלאגן כדי שתוכלו תוך זמן קצר לחזור ולשתות מים טריים, נקיים ואיכותיים, ממש כמו שהתרגלתם עד עכשיו.

טכנאי מתקני מים – מתי צריך לקרוא לו?

  1. המים לא יוצאים מברז המים – במידה והמים לא זורמים החוצה מהמתקן, מה שאתם קודם כל צריכים לעשות הוא לבדוק שיש חיבור לרשת החשמל וכי השקע עובד, זאת על ידי חיבור של מכשיר אחר. זה לא צריך להיות מכשיר כבד או מסורבל, משהו קטן שנמצא במטבח שלכם, רק כדי לוודא תקינות. דבר נוסף שאתם יכולים לעשות הוא לבדוק שברז הזנת המים בכלל פתוח וכי יש מים בשאר הברזים בבית. אם שני הנתונים הללו נמצאו תקינים, אך עדיין אין מים שזורמים כמו שצריך במכשיר, עליכם לבדוק כי הסנן נמצא במקום שלא וכי אין נזילות. אם שום דבר לא עוזר, כדאי לקרוא לטכנאי שיסייע לכם לפתור את התקלה במקצועיות ויעילות.
  2. המים החמים לא יוצאים מהמתקן – במצב כזה, מה שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק שפונקציית החימום דלוקה, זאת במידה ובר המים שלכם הוא דיגיטלי. בנוסף, חשוב לבדוק שהמפסק החימום שממוקם בגב בר המים נמצא במצב דולק, זאת במקרה ומדובר בבר מים שהוא אנלוגי ולא דיגיטלי. במידה וזה אכן עזר, עליכם להמתין מספר דקות כדי לאפשר למים להתחמם מחדש. במידה ולמרות הבדיקות עדין אין מים חמים, זה הזמן להזמין טכנאי.
  3. בעיות חשמל – במצב של תקלות כתוצאה מבעיות חשמל, כמו למשל קצר חשמלי, תצוגת מים שאינה עובדת או מערכת קירור תקולה, חובה להזמין טכנאי בר מים ואין לנסות לתקן את התקלה בעצמכם.
  4. תקלות מכניות – יש מקרים בהם ברז המים בבר נשבר או שהברזים הפנימיים לא עובדים כמו שצריך או שמצוף המים אינו עוצר וגם אז מדובר בתקלות שאתם ממש לא יכולים לפתור בעצמכם בלי רקע וידע מקצועי בתחום.

איך בוחרים טכנאי בר מים?

הדרך הטובה ביותר לבחור טכנאי היא פשוט להיעזר באתר שלנו שנבנה במיוחד למטרה זו.

ריכזנו עבורכם את הטכנאים המובילים בישראל, כך שאתם יכולים להנות משירות מהיר יעיל ומקצועי בהתאם לאזור המגורים שלכם תוך זמן קצר מרגע הקריאה וכמובן עלויות נמוכות.

מעוניין להזמין טכנאי מיניבר לתיקון מכשיר

כידוע לכם, השוק של המיניברים בישראל מוצף במגוון רחב של סוגים שונים של מיניברים, והנפוץ מביניהם הוא מכשיר התמי 4 שמופיע בלא מעט בתים בארץ.

הטכנאים שלנו מומחים לתיקון כל התקלות בכל סוגי המיניברים בשוק כולל תמי 4 ונועם 1.

צרו קשר איתנו עוד היום לתיאום טכנאי לתיקון במחירים זולים, כולל אופציה לביטוח שנתי!

שאלות נפוצות על טכנאי מתקני מים

מה זה תקלה 3 בתמי 4?

תקלה 3 זה כאשר לא יוצא מים קרים במכשיר עקב נורה שרופה.

איך לפרק תמי 4 כדי להתקין מסנן?

מורידים את המחסה, לוחצים על לחצן הפוש ובו זמנית מושכים את המסנן כלפי מעלה ומכניסים את המסנן החדש עד ששומעים את קליק החיבור כמובן בלי העטיפה

האם תמי 4 מסנן מתכות כבדות?

שאלה זו נתונה במחלוקת. תמי 4 הוא מכשיר ולא מסנן מים, אלא הסנן הוא זה שמסנן את המים שעוברים דרכו