התקנת תמי 4

מחפשים שירות פרטי, יעיל ומקצועי להתקנת תמי 4? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אחד היתרונות הבולטים שבהתקנת תמי 4 הוא בכך שהיא איננה דורשת מקום רב או היערכות מראש. מדובר במכשיר קומפקטי, בעל עיצוב נקי המשתלב בצורה נפלאה במטבח המודרני. למעשה, בשנים האחרונות, עוד ועוד ישראלים בוחרים לעבור למכשיר ביתי, בר מים שמאפשר לנו להנות ממים טהורים, נקיים ובריאים לאורך כל ימות השנה. מדובר בתהליך שהוא פשוט וקצר יחסית שלאחריו נוכל לעשות שימוש במכשיר קל מאוד לשימוש שעונה לנו על הצורך לשתיית מים קרים, חמים או בטמפרטורת החדר.

התקנת תמי 4 - אפשרויות שונות

ובכן, שאתם בוחרים להכניס אליכם הביתה את מכשיר התמי 4 יש לכם שתי אפשרויות עיקריות. האחת היא להיעזר בשירות של החברה עצמה שזו גם איזושהי תלות וכאן החיסרון של הדבר או לבחור במתקין דרך האתר שלנו. למעשה, איגדנו עבורכם את המתקינים המובילים והמקצועיים ביותר בארץ תוך חלוקה לאזורים, כך שתוך זמן קצר תוכלו לקבל שירות מקצועי ואיכותי.

מה כן חשוב לוודא לפני התקנת בר מים של תמי?

הדבר החשוב ביותר הוא הבטיחות. יש כל מיני סוגים של מיניברים באופן כללי ומתקני תמי 4 באופן ספציפי ולכן חשוב לוודא שסוג ההתקנה מותאמת לסוג המכשיר. רק ככה תוכלו להנות ממתקן בטיחותי ואמין לאורך זמן.

התקנת תמי 4 - נקודת הזנה

ברוב רובם של הבתים, נקודת הזנת המים ממוקמת מתחת לשיש או מעליו. למעשה, מיקומה של הנקודה הזו משפיע על תהליך ההתקנה. כשבוחרים בנקודה מעל השיש, החיבור הרבה יותר פשוט ואם זה מתחת לשיש, חייבים לקדוח חור בשיש כדי להעביר את צינור המים של המתקן דרך החור. במידה והנקודה מתחת לשיש, המתקין יקדח חור בקוטר של 8 מילימטרים וחור נוסף בדופן הארון שמתחתיו. כך בעצם ניתן יהיה להעביר את הצינור של התמי 4 ישר לנקודה.

חשוב להעביר את הצינור דרך החור עצמו, קודם זה שבשיש ואז דרך זה שבארון ואז ישר לברז ההזנה. את הצינור מחברים ישירות לברז ואז המתקין מבצע חיתוך בצד השיש. זו אחת הסיבות שמומלץ לבחור במתקין ולא לבצע את זה בעצמכם, שכן נדרש חיתוך סופר מדויק כדי למנוע היווצרות של נזילות מים. בשלב הבא, יתקין המתקין מקטין לחץ מים מתחת לשיש, לפני פעולת חיבור הסנן.

לאחר מכן מחברים את הסנן ישירות לתמי 4 ומבצעים שטיפה של הטבעת. כעת פותחים את ברז ההזמנה וממלאים את מתקן המים. אסור לחבר את התמי 4 לחשמל לפני שהוא מלא לגמרי. ברגע שזרימת המים הפסיקה, ניתן לבדוק שהמכשיר עובד כמו שצריך על ידי לחיצה על כפתור מזיגת מים לכוס.

איך אפשר לקבל הצעת מחיר להתקנה?

להתקנת מיניבר משומש של תמי 4 צרו קשר איתנו עוד היום עם כל הפרטים הרלוונטים של המכשיר ומקום ההתקנה ותוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת עם שירות מקצועי ומהיר. 


חייגו עכשיו: 0559302138

התקנת תמי 4 במחירים נמוכים התקנת תמי 4 במחירים נמוכים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138