בר מים מומלץ

מחפשים בר מים מומלץ? בהמשך הדף נספר לכם על כמה סוגים של ברי מים מומלצים שיכולים תוך מספר ימים להיות אצלכם בבית. ברי המים שלנו נמכרים במחירים חסרי תקדים ללא תחרות ומגיעים עם שירות ואחריות מלאים.

אז בואו נתחיל… יש דברים שאנחנו לפעמים נוטים לקחת בתור מובן מאליו. אנו ניזונים ממים ושותים אותם לאורך כל היום. למעשה, אחוז גבוה הגוף שלנו הוא מים ולכן יש לשתיית נוזלים חשיבות רבה.

תמיד כייף לשתות מים צוננים שלא לדבר על כוס הקפה לה אנו מחכים באחת או בכמה נקודות ביום שלנו. יחד עם זאת, כולנו מכירים את הסיוט המלווה בסחיבת בקבוקי מים כבדים מהמכולת בשכונה, מהסופר או אפילו רק אם מדובר בלשים את המים שרכשנו במקום. לא רק שבקבוקי המים הללו כבדים כל כך, אלא שהרבה פעמים אנחנו פשוט לא יודעים איפה לשים אותם. אז הרשו לנו לחסוך לכם את כל הבלאגן וכאבי הראש הללו ולהנות מבר מים מומלץ

בר מים מומלץ - דגמים נבחרים

ובכן, יש כמה ברי מים מומלצים שאנו מציעים לכם. הדגם הראשון נקרא אטלנטיס בר. מדובר בבר מפואר ומעוצב שנחשב לאחד מברי המים המתקדמים ביותר בעולם. המערכת מסייעת לשמור את המינרלים החשובים לגופנו. בר המים מצויד במערת קירור מתקדמת עם צג תצוגה נוח וידידותי. הוא מותאם לדרישות התקן האמריקאיות עם תו תקן NSF.

דגם בר המים השני שאנו ממליצים נקרא טייגר בר. הוא מכיל מיכלי מים עשויים נירוסטה הנחשבת לחומר גלם מעולה ועמיד במיוחד. הדגם של טייגר מאוד נפוץ בגלל מחירו הנמוך והזמינות של חלקי החילוף בשוק. הבר מכיל גוף חימום חיצוני והוא נוח וידידותי מאוד לתפעול גם עבור מבוגרים וגם עבור ילדים. הוא מחזיק בתקנים אשר מאושרים על ידי מכון התקנים בישראל מסוג תקן 900 ותקן 1505.

בר מים מומלץ לשימוש בשבת

הדגם השלישי נקרא בר מים נוגה שבת והוא מתאים לאנשים השומרים על מסורת השבת. במקום להחזיק בבית במיחם גדול ומגושם, בעזרת בר המים הזה, אתם נהנים ממים חמים לאורך כל השבת ללא חשש מחילול שבת קודש.מדובר במיני בר מעוצב שמתאים למטבח המודרני הישראלי עם הפעלה מאוד פשוטה וקלה. הבר מתחבר ישירות למערכת המים ולכן ההתקנה שלו מאוד פשוטה וקלה.

תמליצו לי על מיניבר שיתאים לי

לסיכום, אם בא לכם להנות לאורך כל ימות השנה ממים טריים, מסוננים מאבנית ומכל מיני חומרים שאינם בריאים לגוף שלנו ואף לשלוט ברמת הטמפרטורה של המים, פשוט הזמינו לכם בר מים שנחשב היום למוצר בסיסי בכל בית בישראל. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל ייעוץ חינם ללא תשלום לבחירת מיניבר מומלץ!


חייגו עכשיו: 0559302138

בר מים מומלץ מדגם גולד משפחתי בר מים מומלץ מדגם גולד משפחתי

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559302138
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559302138
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559302138